Басты бет / Медиа / Хабарландыру / Құрметті түлектер!

Құрметті түлектер!

Сіздің өмірде маңызды шешімнің бірі – мамандық таңдау. Біздің институттың білім беру бағдарламалары еңбек нарығында сұранысқа ие. Егер сіз біздің институтты таңдасаңыз, өкінбейсіз! Сізді шығармашылық, ой және білім әлеміне шақырамыз!

Ш.Мұртаза атындағы Халықаралық Тараз Инновациялық Институтын таңдаудың 5 себебі:

№ 1: ХТИИ - Оңтүстік өңірдегі іргелі оқу орны, Республика бойынша Көпбейінді ЖОО арасында 8 орын!

№ 2: Институттық кампуста заманауи оқу ғимараттары, ғылыми инфрақұрылым, кітапхана, интернет-орталық, фудкорттар, спорт кешені, кинотеатр, студенттерге қызмет көрсету орталығы, "Қысқы бақ"  кешені бар. Заман талабына сай "Студенттер үйі"!

№ 3: 5 факультетте 38 мамандық бойынша жоғары білім алу, магистратурада оқуды жалғастыру мүмкіндігі бар. Оқу үш тілде: қазақ, орыс және ағылшын тілдерінде жүргізіледі.

№ 4: Жоғары және арнайы орта білім негізінде білім алу. Оқудың түрлері: күндізгі, қашықтықтан оқыту.

№ 5: Үздіксіз білім беру жүйесі: мектеп, колледж, бакалавриат, магистратура – сәттілікке бастар жол!

ХТИИ - БӘСЕКЕГЕ ҚАБІЛЕТТІ МАМАНДАР ДАЯРЛАУ!

Мекен-жайымыз: Тараз қаласы, Желтоқсан 69Б, 8-701-1999-223.