Басты бет / Медиа / Хабарландыру / Хабарландыру

Хабарландыру

Ертең Халықаралық Тараз инновациялық институтының бас оқу ғимаратында Жамбыл облысы әкімдігінің жастар саясаты мәселелері басқармасымен бірлесе отырып аралас форматта  «Жас маман-2021» жастарды жұмыспен қамту және жұмысқа орналастыру мәселелері бойынша түлектерге мемлекеттік бағдарламаларды түсіндіру мақсатында кездесу өтеді.

Іс-шараға Жамбыл облысы әкімдігінің жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы, Жамбыл облыстық әкімдігінің білім бөлімі, Тараз қалалық әкімдігінің жұмыспен қамту орталығы, Жамбыл облысы бойынша «Атамекен»  ұлттық кәсіпкерлік палатасы, Жамбыл облыстық «Жас Отан» жастар қанаты филиалы жанындағы төрағасының басшылары және 25-тен  аса мекеме өкілдері қатысады деп күтілуде.