Басты бет / Медиа / Хабарландыру / Facebook пен Instagram-ды сәтті жүргізудің 4 қадамы»

Facebook пен Instagram-ды сәтті жүргізудің 4 қадамы»

Құрметті ұжым! Әлеуметтік желіде институтымыздың  (қызметкерлердің) жеке брендін белсенді таныту және көрсету білім беру мекемесінің брендіне сенудің негізгі өлшемі болып табылады.
Мұндай сенім деңгейін арттыру үшін әлеуметтік желідегі негізгі ережелерді сақтау қажет. Осыған орай «Трансформация орталығы» мен  «Стратегия және инновация орталығы»  бірлесіп, ХТИИ қызметкерлері үшін «Facebook пен Instagram-ды сәтті жүргізудің 4 қадамы» тақырыбында семинар-тренинг өткізеді.
Күні: 2021 жылғы 29 қыркүйек
Уақыты: 14.00-16.00
Орны: Студенттер үйінің кітапханасы.
Тренерлер:
Телеуова Салтанат-Эриксон мектебінің коучы, трансформация орталығының жетекшісі.
Каир Бекболат - Стратегия және инновация орталығының жетекшісі.
Осы семинарға факультет декандары, құрылымдық бөлім басшылары, кафедра меңгерушілері,  тәрбие жұмыстарына жауапты декан орынбасарлары міндетті түрде келсін.
АВТО - портреттік фотосессия жоспарлануда.