Басты бет / Медиа / Жаңалықтар / Өлшеу жүйесіндегі қате туралы түсінік, классификациясы

Өлшеу жүйесіндегі қате туралы түсінік, классификациясы

6В07501 «Стандарттау және сертификаттау» білім беру бағдарламасының 2 курс студенттері дуалды оқыту бойынша сабақ кестесіне байланысты «Ұлттық сараптау және сертификаттау орталығы» ЖФ АҚ-да «Метрология» пәнінен «Өлшеу жүйесіндегі қате туралы түсінік, классификациясы. Жүйелі қателер және оларды жою әдістері» тақырыбында практикалық сабақ өткізді. Тақырыпқа байланысты Монометр құрал жабдықпен жұмыс жасау жүйесі және өлшеу барысындағы өлшеу қателіктерінің жүйесі туралы түсіндірілді. Сабақ өту барысында  «Ұлттық сараптау және сертификаттау орталығы» ЖФ АҚ-да жұмыс атқаратын маман Амзекулов Алмаз тақырыпқа байланысты өзінің кеңесін айтып, пікірімен бөлісті.