Басты бет / Медиа / Жаңалықтар / Шынның жүзі - Шераға!

Шынның жүзі - Шераға!

Дәл қазір Шерхан Мұртазаның 90 жылдық торқалы тойына орай Ш.Мұртаза атындағы Руханият пен тарихтану орталығында Жамбыл облысы әкімінің орынбасары Еркін Үйсімбаевтың , зиялы қауым өкілдерінің қатысуымен дөңгелек үстел отырысы өтуде.

Аталған шараға Халықаралық Тараз Инновациялық Институты президенті Ерболат Саурыков , Қазақ тілі мен әдебиеті кафедрасының доценттері А.Белботаев, Меңдибай Абилов , PhD докторанты, Шерхантанушы Айнур Кембаева , "Имидждік жұмыс және қоғаммен байланыс" секторының жетекшісі Бахтияр Бекназаров қатысуда.

Дөңгелек үстелде Ерболат Саурыков "Шерхантану және Рухани жаңғыру" орталығының жұмысымен таныстырып, атқарылып жатқан жұмыстар мен алдағы уақытта орындалатын жоспарлармен таныстырып, ХТИИ баспасынан шыққан "Бір кем дүние" шығармасы келген қонақтарға таратылды.