Басты бет / Медиа / Жаңалықтар / ЖАҢА ҚАЗАҚСТАНДЫҚ БІЛІКТІ МАМАН

ЖАҢА ҚАЗАҚСТАНДЫҚ БІЛІКТІ МАМАН

Білім және ғылым саласындағы ELSEVIER/Thomson Reuters рейтингі бойынша әлем бойынша инновациялық 30 жоғары оқу орны қатарына кіретін, ал Корей ұлттық рейтингісінде 1 - ші орынға орналасқан Seoul National University (SNU) мен Ш.Мұртаза атындағы Халықаралық Тараз Инновациялық Институты өзара ынтымақтастық серіктестік жөніндегі меморандумға қол қойды.

ХТИИ президенті Ерболат Саурыков пен вице-президент Р.Калиев сапар барысында Seoul National University материалдық-техникалық базасымен танысып, университет басшылығына кәдесый сыйлады.

Стратегиялық мақсаттағы іскерлік іс-сапар барысындағы негізгі міндет: Халықаралық және отандық еңбек сұранысын қанағаттандыратын әлемдік стандарттарға сай құзыретті "ЖАҢА ҚАЗАҚСТАНДЫҚ БІЛІКТІ МАМАН" даярлап, халықтың әл-ауқатының жақсаруына жұмыс жасау.