Басты бет / Медиа / Жаңалықтар / Бастауыш білім берудің қазіргі педагогикалық технологиялары

Бастауыш білім берудің қазіргі педагогикалық технологиялары

Ш.Мұртаза атындағы Халықаралық Тараз Инновациялық Институты «Педагогика» факультеті, “Жалпы педагогика” кафедрасының аға оқытушысы Роза Ажибаева Елібайқызы Тараз қаласы Керімбай атындағы N12 орта мектебінде дуалды оқыту элементтерін іске асыру бойынша Бопә 20-1 тобымен «Бастауыш білім берудің қазіргі педагогикалық технологиялары» пәнінен практикалық сабақ өткізді.

Студенттерге интербелсенді әдісті қолданып, өткен тақырыптар бойынша жаңа платформада тест сұрақтары, бейне-сұрақтар арқылы логикалық тапсырмалар орындалды. Шығармашылық ізденіс жасау мақсатында «ақыл-ой» картасын қолдана отырып, топтар бірлесе отырып, өздерінің жинаған мәліметтерін ортаға салып, әртүрлі форматта талқылап, соңынан топтар тапсырмалар бойынша бір-бірлерін бағалап, кері байланыс орнатты.