Басты бет / Медиа / Жаңалықтар / Халықаралық студенттер симпозиумы

Халықаралық студенттер симпозиумы

2022 жылдың 2-5 желтоқсан күндері Өзбекстан республикасы, Самарқанд қаласында SAG Group Самарқанд мемлекеттік экономика және сервис институты (Өзбекстан), Ташкент мемлекеттік Экономикалық университеті (Өзбекстан), Үргеніш мемлекеттік университеті (Өзбекстан), Шерхан Мұртаза атындағы Халықаралық Тараз Инновациялық Институты (Қазақстан), Абдулла Қадыри атындағы Жизақ мемлекеттік педагогикалық университеті (Өзбекстан), "1 желтоқсан 1918" Альба-Юлия университетімен (Румыния), Катар университетімен және жастар агенттігінің Самарқанд филиалымен бірлесіп 7-ші Халықаралық студенттер симпозиумын өткізеді.

Жыл сайын студенттік симпозиумда студенттер өнер, гуманитарлық ғылымдар және әлеуметтік ғылымдар саласындағы барлық дерлік пәндер бойынша студенттердің ғылыми жобалары көрсетіледі.

Студенттер өздерінің ғылыми жұмыстарын кампус қауымдастығымен және қоғаммен презентациялар, стендтік сессиялар, көрсетілімдер және көрмелер түрінде бөліседі.

Студенттік симпозиум студенттерге өз жұмысын белгілі бір пән бойынша кез-келген халықаралық конференциямен немесе симпозиуммен салыстыруға болатын кәсіби жағдайда ұсынуға мүмкіндік береді.

Симпозиум келесі мақсаттарды көздейді;
Студенттер арасында ғылыми пікірталас;
Ауызша презентация дағдыларын дамыту және жетілдіру;
Студенттермен қарым-қатынасты жақсарту және студенттер мен оқытушылар арасында берік қарым-қатынас орнату.

Аталған шараға ХТИИ проректоры Гульшат Камбарбековна бастаған студенттеріміз жолға шықты.