Басты бет / Медиа / Жаңалықтар / "Оқу тәрбиелік" және "Педагогикалық" практикасы

"Оқу тәрбиелік" және "Педагогикалық" практикасы

Шерхан Мұртаза атындағы Халықаралық Тараз Инновациялық Институты “Жаратылыстану” факультеті “Тарих және география” кафедрасына қарасты 6В01501- “География”, 6В01602- “Тарих” білім беру бағдарламарының 3 курс студенттерімен "Оқу тәрбиелік" және "Педагогикалық" практикасының келу конференциясын өткізді.

Барлық студенттер бұйрықпен бөлінген қалалық мектептерге барды. Барлық студенттер практика барысында бақылау жүргізіп, ашық сабақ және тәрбие сағаттарын жүргізді. Конференцияға кафедра меңгерушісі Мырзабеков Ж.Е., аға оқытушылар: Джунисбекова А.Р., Ермаханова Р.Б., Касымкулова П.Т., Успанова Г.К. оқытушылар: Игликова Н.Т. Тоқбаева М.Н. қатысты.