Басты бет / Медиа / Жаңалықтар / Қазақстанның физикалық географиясы

Қазақстанның физикалық географиясы

Ш.Мұртаза атындағы Халықаралық Тараз Инновациялық Институты «Жаратылыстану» факультеті, “Тарих және география” кафедрасының аға оқытушылары Ермаханова Р.Б. және Успанова Г.К. Тараз қаласы №3 мектеп-лицейінде дуалды оқыту элементтерін іске асыру бойынша 6В01602-Тарих білім беру бағдарламасының Тар-20-1 тобымен «Тарихты оқыту әдістемесі», пәнінен, 6В01501-География білім беру бағдарламасының Гео-21-1 тобымен «Қазақстанның физикалық географиясы», пәнінен практикалық сабақ өткізді.

Студенттерге интербелсенді әдісті қолданып, өткен тақырыптар бойынша жаңа платформада тест сұрақтары, бейне-сұрақтар арқылы логикалық тапсырмалар орындалды. Шығармашылық ізденіс жасау мақсатында «ақыл-ой» картасын қолдана отырып, топтар бірлесе отырып, өздерінің жинаған мәліметтерін ортаға салып, әртүрлі форматта талқылап, соңынан топтар тапсырмалар бойынша бір-бірлерін бағалап, кері байланыс орнатты.