Басты бет / Медиа / Жаңалықтар / Грант иегері

Грант иегері

11-сынып оқушылары Ш.Мұртаза атындағы Тараз Халықаралық инновациялық институтының грант иегері атанды

2023 жылдың 24 наурызында Ш.Мұратаза атындағы Тараз Халықаралық инновациялық институ, Т.Рысқұлов аудандық білім бөлімі мен Тұрар Рысқұлов атындағы мектеп-лицейінің ұйымдатыруымен математика пәні бойынша аудандық пәндік олимпиада өтті.

Олимпиаданың басты мақсаты – балалардың танымдық қызығушылықтарын, сонымен қатар интеллектуалдық-шығармашылық әлеуетін ынталандыру болып табылады.

Олимпиадаға барлығы 21 оқушы қатысты.

ОЛИМПИАДА НӘТИЖЕСІ:

І ОРЫН - Құлан мектеп гимназиясының 11-сынып оқушысы Садыхан Арай Есжанқызына Ш.МҰРТАЗА АТЫНДАҒЫ ХАЛЫҚАРАЛЫҚ ТАРАЗ ИННОВАЦИЯЛЫҚ ИНСТИТУНА 100% ЖЕҢІЛДІК иегері атанды.

ІІ ОРЫН - Тұрар Рысқұлов атындағы мектеп-лицейінің 11-сынып оқушысы Әуесбек Дархан Жанболатұлы Ш.МҰРТАЗА АТЫНДАҒЫ ХАЛЫҚАРАЛЫҚ ТАРАЗ ИННОВАЦИЯЛЫҚ ИНСТИТУНА 50% ЖЕҢІЛДІК иегері атанды.

ІІІ ОРЫН - Ақбұлақ шағын орталықты орта мектебінің 11-сынып оқушысы Төлеген Дильназ Рашидқызы Ш.МҰРТАЗА АТЫНДАҒЫ ХАЛЫҚАРАЛЫҚ ТАРАЗ ИННОВАЦИЯЛЫҚ ИНСТИТУНА 25% ЖЕҢІЛДІК иегері атанды.

Бірқатар оқушылар алғыс хатпен марапатталды. Олимпиада ынтымақтастық негізінде жүзеге асырылып отыр. Атсалысқан барлық ұжым мүшелеріне алғыс айтамыз!