Басты бет / Медиа / Жаңалықтар / Балаларды мектепке дайындау

Балаларды мектепке дайындау

14.04.23ж, бас ғимаратта, коференция залында “ Балаларды мектепке дайындау” атты бинарлы ашық сабақ МДОТ -21-1 тобымен өткізілді. Бинарлы ашық сабақты 4 - мамандықтың иелері п.ғ.к. Елубаева Р.С., аға оқытушылар Фатихова Н.А., Абаева А.К., және оқытушы Сарсенов Ж.Б. осы тақырып бойыншы өз жұмыстарын паш етті. Бұл  ашық сабаққа сырттан келген қонақтарда бар. Олар 9 және 28 балабақшаның жоғарғы санатты тәрбиешілері. Балаларды мектепке қалай дайындауын біздің студенттермен ойын арқылы көрсетті. Ашық сабаққа оқу бөлімінің қызметкерлері Дубский Ю.В. және Сексенбаева Ж.М. қатысты. Студенттер белсенді қатысты. Ашық сабақ өз мақсатына жетіп, жоғары денгейде өтті. Келген қонақтарға “Алғыс хат”  берілді.