Басты бет / Медиа / Жаңалықтар / Қазақ елінің мақтаныштары, әлем біріншілігінің жеңімпаздары туған жерге келді

Қазақ елінің мақтаныштары, әлем біріншілігінің жеңімпаздары туған жерге келді

Қазақ елінің мақтаныштары, әлем біріншілігінің жеңімпаздары туған жерге келді.
Жеңімпаздарды ХТИИ студенттері мен профессор-оқытушылар құрамы, Жамбыл жұртшылығы қалаға кіре беріс қақпа алдында салтанатты түрде қарсы алды.
ТИГУ түлектері (қазіргі Ш.Мұртаза атындағы Халықаралық Тараз Инновациялық Институты ) Өзбекстан астанасы Ташкентте өткен бокстан Әлем біріншілігінде қос түлегіміз ДШ -12-3 тобының студенті, Дулат Бекбауов (жеке бапкері Нұрлан Ақүрпеков) ұлттық құрама сапында 67 келі салмақ дәрежесінде күмістен алқа тақса, 71 келі салмақ дәрежесінде сынға түскен ұлттық құраманың капитаны, түлегіміз ФКС-12-2 тобының студенті, Асланбек Шымбергенов қарсылас шақ келтірмей Әлем біріншілігінде алтыннан алқа таққаны біз үшін үлкен қуаныш!