Басты бет / Медиа / Жаңалықтар / Фольклорлық-диалектологиялық практика

Фольклорлық-диалектологиялық практика

Шерхан Мұртаза атындағы Халықаралық Тараз Инновациялық Институты «Педагогика» факультеті «Қазақ тілі мен әдебиеті» кафедрасы оқу жұмыс жоспары мен оқу үрдісінің кестесіне сәйкес «6В01701-Қазақ тілі мен әдебиеті» білім беру бағдарламасы бойынша  2 курс Қт-21-1 тобының студенттері оқу фольклорлық-диалектологиялық практикасы бойынша туып-өскен жерлерінен 22.05.-26.05.2023ж. аралығында өтіп келді.

Фольклорлық-диалектологиялық практика барысында студенттер туған өлкедегі халық ауыз әдебиетінің және жергілікті жердің диалект үлгілерін мұрағаттау әдістерін меңгеріп, жүйелеп, талдап, жинақтап келді. Студенттер практикада өткен жұмыстарын слайдт және арнайы түсірген видеоларымен қорғап, іс-тәжірибеден алған әдіс-тәсілдерімен бөлісіп, есеп берді. Практика барысында студенттер жетекшілер тарапынан берілген нәтижелерге жетіп, конференция жоғары дәрежеде өтті.