Басты бет / Медиа / Жаңалықтар / Мемлекеттік рәміздер - тәуелсіздік символы

Мемлекеттік рәміздер - тәуелсіздік символы

Бүгін Ш.Мұртаза атындағы Халықаралық Тараз Инновациялық Институты Акт залында Қазақстан Республикасы рәміздер күніне орай "Мемлекеттік рәміздер - тәуелсіздік символы" тақырыбында ашық лекция өтті. Лектор: Ш.Мұртаза атындағы Халықаралық Тараз Инновациялық институтының проректоры Гульшат Камбарбековна .

Шараға студенттер, Жамбыл облыстық "AMANAT" партиясы "Жастар рухы" Жастар қанатының төрағасы Уалихан Болатбек, Тараз қалалық жастар ресурстық орталығының директоры Абзал Есіркепов, Тараз қалалық мәслихатының депутаты Азамат Лесбек, Жамбыл облыстық "Жасыл ел" жастар еңбек жасағының төрағасы Төлеби Сағадинов, "Тараз" студенттер альянсының көшбасшысы Дархан Байпақ, профессор-оқытушылар құрамы, "ТИКК" оқытушылары мен студенттері қатысты.