Басты бет / Медиа / Жаңалықтар / Жасөспірімдердің суицидтік мінез-құлқын психологиялық бейіндеу және түзету жүйесін ұйымдастыру

2023 жылдың 20 маусымында Шерхан Мұртаза атындағы Халықаралық Тараз Инновациялық Институты АР09259839 «Жасөспірімдердің суицидтік мінез-құлқын психологиялық бейіндеу және түзету жүйесін ұйымдастыру» тақырыбындағы ҚР Ғылым және жоғарғы білім министрлігі қаржыландыратын ғылыми жоба аясында НЛБ техникалары мен психологиялық бейіндеу құралдарын тиімді қолдану бойынша психологтар, құқық қорғау ұйымдарының қызметкерлеріне арналған тәжірибеге бағытталған конференция ұйымдастырылды.

Конференцияға ЖПҚБ ЮПТ УП қызметкерлері, психологтар, облыс және қала мектептерінің педагог-психологтары, студенттер қатысты.

Конференцияның жұмысы барысында суицид оның себептері мен оның алдын алу бойынша мәліметтер айтылды, сонымен қатар психологтардың жұмысында профайлинг құралдарын қолдану, жасөспірімнің психологиялық профилін құру, және т.б. ақпараттар берілді, тәжірибе алмасып, мастер класстар көрсетілді.