Басты бет / Медиа / Жаңалықтар / Шерхан Мұртаза тәуелсіз еліміздің көрнекті тұлғасы

Шерхан Мұртаза тәуелсіз еліміздің көрнекті тұлғасы

"Шерхан Мұртаза тәуелсіз еліміздің көрнекті тұлғасы" атты апталық барысында, Ш.Мұртаза атындағы Халықаралық Тараз Инновациялық Институты "Жаратылыстану" факультетінің, "Биология және ауылшаруашылық мамандықтар" кафедрасының "Биология", "Биология-санитарлық эпидемиология", "Агрономия-экология", "Агрономия", "Өсімдік қорғау және карантин" білім беру бағдарламасының 1 курс студенттері топ кураторлары Косбакова Г.Д., Таңсықбай Ж.Р. бірге "Рухани жаңғыру және Шерхантану" ғылыми-зерттеу орталығына арнайы барып, орталықтың жұмысымен танысты.

1 курс студенттеріне Шерхан Мұртазадай ұлы тұлға шығармашылығы мен қайраткерлік тұлғасы, адамдық болмысы туралы жан-жақты баяндалды.