Басты бет / Медиа / Жаңалықтар / Киімнің сапасы және экспертиза

Киімнің сапасы және экспертиза

19.10.2023ж. күні Шерхан Мұртаза атындағы Халықаралық Тараз Инновациялық Институты "Шығармашылық мамандықтар" факультеті 6В01404-"Кәсіптік оқыту" білім беру бағдарламасы бойынша "Салалық материалтану және КМТ" пәнінен "Киімнің сапасы және экспертиза" тақырыбында аға оқытушы Сарсембаева Меруерт Сейдалиевна КО-22-1 тобымен ашық сабақ өткізді.

Ашық сабаққа "Сапа, аккредиттеу және рейтинг" басқармасының басшысы мен факультетаралық ішкі сапаны қамтамасыз ету комиссиясының хатшысы Тілекова Гүлнұр қатысты. Сабақ барысында студенттер өтілген термин сөздерді ағылшын тіліне аудару арқылы ойын ойнау әдісі қолданылды. Интернет жүйесімен интерактивті тақтайдан интеллектуалды ойын ойнатылды. Топпен жұмыс жасалды.