Басты бет / Медиа / Жаңалықтар / Қаржылық сауаттылық негіздері

Қаржылық сауаттылық негіздері

19-20.10.2023 ж. күндері ASIAN DEVELOPMENT BANK және «ОТБАСЫ БАНК» АҚ-ң ұйымдастыруымен «ҚАРЖЫЛЫҚ САУАТТЫЛЫҚ НЕГІЗДЕРІ» атты Бизнес Тренинг өткізілді. Тренингке «Экономика және бизнес» факультетінің аға оқытушыларымен студенттері қатысты.

Тренинг спикерлері:
1. Dai Chang Song – қаржы секторының бас маманы және Азия даму банкінің жобаларды басқару бөлімінің басшысы.
2. Бірасылова Ақжүніс - Қаржы кеңесшісі, бизнес-тренер, № 1 қаржы сауаттылық мектебінің директоры мен құрылтайшысы, «Атамекен» ҰПҚ сертификатталған бизнес-тренері, «Erickson internatinal» мектебінің сертификатталған коуч, ТМД спикерлері қауымдастығының мүшесі;
3. Сатжан Сәбитұлы Иманғалиев – «Болашақ», КазГЮУ, КОЖ, Лондондық кәсіпкерлік пен қаржы мектебінің түлегі, заң ғылымдарының кандидаты, бизнес-тренер, психолог, бизнесмен;
4. Бердикулов Дархан - ЖШС «Арнур Кредит» Микроқаржы ұйымының «Шағын және орта бизнес» бөлімінің басшысы.
5. Мейрманова Жулдыз Жарылкасыновна - «Отбасы банк» АҚ-ң «Бизнесті дамыту» бөлімінің басшысы.
Бизнес Тренинг барысында қаржылық сауаттылықтың жалпы түсінігі, мақсаттары, жеке (отбасылық) бюджет, инвестиция әлемі, сонымен қатар «Отбасы Банк» АҚ-ң және ЖШС «Арнур Кредит» Микроқаржы ұйымының бағдарламалары жайында толық ақпарат берілді.