Басты бет / Медиа / Жаңалықтар / 10 қараша - Цифрландыру және ақпараттық технологиялар қызметкерлер күні

10 қараша - Цифрландыру және ақпараттық технологиялар қызметкерлер күні

Цифрландыру қоғам өмірінің сапасын жақсартатын және экономиканың бәсекелестігін арттыратын негізгі факторларының бірі.
ҚР президенті Қ.Тоқаев 100 мың IT маман дайындауды тапсырып, Қазақстан цифрлық Хабқа айналуы керек деген болатын.

Ш.Мұртаза атындағы Халықаралық Тараз Инновациялық Институты 6B06 – Ақпараттық-коммуникациялық технологиялар бағытында 5 Білім беру бағдарламалары бойынша мамандар дайындайды.

Студенттердің заманауи, практикаға бағытталған жан - жақты білім алуға барлық жағдайлар жасалған. «Ақпараттық – коммуникативтік технологиялар» кафедрасы жанынан қосымша білім беретін «IT Академия», «Дрондар Академиясы» жұмыс жасайды.
Студенттер Huawei ICT Академия және Cisco Желілік Академиясы арқылы Ақпараттық-коммуникациялық технологиялар саласында білім алуға және сертификаттаудан өтуге мүмкіндіктері бар.

Институт қызметкерлерін, профессор - оқытушылар құрамын «Цифрландыру және ақпараттық технологиялар қызметкерлер» күнімен құттықтап, жұмыстарыңызға табыс, отбасыларыңызға денсаулық пен амандық тілейміз.