Басты бет / Медиа / Жаңалықтар / Қаржылық сауаттылықты дамытуға арналған дәрістер циклы өтті

Қаржылық сауаттылықты дамытуға арналған дәрістер циклы өтті

Студенттердің қаржылық сауаттылығын дамыту үшін Шерхан Мұртаза атындағы Халықаралық Тараз Инновациялық институты "Банк Центр Кредит" АҚ-мен бірлесіп бинарлық дәрістер циклін өткізді.

Дәрістер барысында сауатты кредиттеу және бюджетті бөлу бойынша кейстер, шоттар ашу және инвестициялау бойынша мәселелер әзірленді.

Дәрістердің модераторлары ретінде Академиялық жұмыстар жөніндегі проректор, э.ғ.к. А.С.Қадыров, PhD М.Н.Нургабылов, PhD Г.Д.Баяндина, аға оқытушы А.Ж.Маханова, сондай-ақ "Банк Центр Кредит" АҚ Тараз қаласындағы филиал директорының орынбасары Лаура Оспанова тартылды.

Дәрістің бұл форматы институт студенттерінің қаржылық білімін және қаржы институттарының ынтымақтастығын үнемі дамыту қажеттілігін көрсетеді.