Басты бет / Медиа / Жаңалықтар / Болашаққа бізбен бірге!

Болашаққа бізбен бірге!

23 ақпан күні Жаратылыстану факультеті «Ақпаратты-коммуникативтік технологиялар» кафедрасы мектеп, колледж түлектеріне арналған «Болашаққа бізбен бірге!» атты «Ашық есік апталығын» бастады. Институтқа №16, №2, №29, Н.Данаев атындағы орта мектептерінің 10-11 сынып оқушылары, Тараз инновациялық көпсалалы колледжінің «Есептеу техникасы және бағдарламалық қамтамасыз ету» білім беру бағдарламасының студенттері келді. Кездесу барысында ақпараттық-коммуникациялық технологиялар саласының ерекшеліктері, даму тенденциялары мен трендтері туралы сұхбат жүргізіліп, институттың зертханалық базасы көрсетілді.

Мектеп оқушылары мен колледж студенттеріне ІТ зертханаларында заманауи ІТ маман жұмысының қыр-сырын түсіну үшін VR-технологиялар мүмкіндіктері көрсетілді, мобилография бойынша мастер-класс жүргізілді, ІТ Академияның курстары бойынша («ҰБТ-ға дайындық. Информатика», «Робототехника», «Графикалық дизайн») қысқаша экскурс жасалды, «Компьютерлік графика» зертханасында аппараттық-программалық кешендердің (3D printing, UV printing, лазерлік құрылғы) жұмысы көрсетіліп, лазер құрылғысымен жасалаған брендтік бұйым (брелок) сыйлыққа берілді.

Ашық есік апталығы жалғасады.