Басты бет / Медиа / Жаңалықтар / Мемлекеттік қызмет істері агенттігінің төрағасы Жамбылдық жастармен кездесті

Мемлекеттік қызмет істері агенттігінің төрағасы Жамбылдық жастармен кездесті

ҚР Мемлекеттік қызмет істері агенттігінің төрағасы Дархан Жазықбай студенттер, жас мемлекеттік қызметшілер және магистранттармен кездесті.

Жиынның басты мақсаты – студенттер мен магистранттарды мемлекеттік қызметтегі мансап мүмкіндіктері туралы ақпаратпен қамтамасыз ету және олардың осы салаға белсенді қатысуын ынталандыру. Тәжірибе алмасу, мемлекеттік сектордағы жұмыстың маңызды аспектілерін талқылау алаңын құру.

Кездесуге Шерхан институтының президенті Нуржан Муслимов және оқу ордамыздың білімгерлері қатысты.

Бүгінгі таңда мемлекеттік қызметтегі жаңалықтар мен бастамаларды жастарға жеткізген Дархан Медеғалиұлы сала жаңалықтарына тоқталды