Басты бет / Медиа / Жаңалықтар / «АDAL BOL QUEST» квест ойыны

«АDAL BOL QUEST» квест ойыны

Студент жастардың бойында сыбайлас жемқорлыққа қарсы сана мен мәдениетті, парасаттылық пен азаматтық ұстанымдарды қалыптастыру,  Сыбайлас жемқорлық құбылыстарына төзбеушілікті және қарсы әрекет ете білуге тәрбиелеу мақсатында ХалықаралықТаразинновациялық институтында «АDAL BOL QUEST» квест ойыны ұйымдастырылды.

Ойын 4 кезеңнен тұрады.«Аdal bol quest» квест ойынының салтанатты ашылуы«Саналы ұрпақ» орталығында өткізілді. Сайыста «Шығармашылық мамандықтар» факультетінен «Әділет қырандары» командасы, «Педагогика» факультетінен «Моney» командасы, «Экономика және бизнес» факультетінен «Адал ұрпақ» командасы, «Заң» факультетінен «Жемқорлыққа қалқан боламыз» командасы, «Жаратылыстану» факультетінен «Алға» командалары бақ сынады.

«Аdal bol quest» квест ойынының1 кезеңінің қазылар алқасының құрамы: институт ректоры Саурықов Е.Б., сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігіЖамбыл облысы  бойынша департаментінің бас маманы Ажибаев А.И., Жамбыл облысы, Жас Отан жастар қанатының төрағасы Болатбек У.Б., Тәрбие және әлеуметтік жұмыстар жөніндегі проректорҚұлабекова Г.Қ.,Имидждік жұмыстар және қоғаммен байланыс секторының жетекшісі Бекназаров Б.А.

1 - кезең бойынша ұпай сандары:

1)    «Әділет қырандары»30 ұпай

2)    «Моney»29 ұпай