Басты бет / Медиа / Жаңалықтар / Белсенді студенттер жастар басқармасының басшысымен кездесті

Белсенді студенттер жастар басқармасының басшысымен кездесті

Халықаралық Тараз инновациялық институтының белсенді студенттері Жамбыл облысы әкімдігінің жастар саясаты мәселелері басқармасының басшысы Серікбол Қайратұлымен кездесті.

Кездесу ашық диалог форматында ұйымдастырылды. Серікбол Қайратұлы жастарды қоғамның белсендісі болуға шақырып, өзінің басынан өткен қызықты оқиғаларымен бөлісті. Жастар көкейде жүрген сұрақтарын қойып, оларға қанағаттанатындай жауаптарын ала білді. Алдағы уақытта жастарды қандай іс-шаралар өтетінін айтып, олардың ойында жүрген қызықты жобаларында тыңдады.

Бұл кездесу жастардың алдағы уақытқа құлшынысын арттырып, қазіргіден де жоғары деңгейде белсенді студент болуына өз септігін тигізді.