Басты бет / Медиа / Жаңалықтар / "Жаратылыстану" факультетінің "Биология және ауылшаруашылық мамандықтар" кафедрасының практикасы

Халықаралық Тараз инновациялық институтының "Жаратылыстану" факультетінің "Биология және ауылшаруашылық мамандықтар" кафедрасының 1 курс студенттері 16 қазан күні институтымызға қарасты "Агробиологиялық ғылыми зерттеу" орталығындағы жаңадан салынып жатқан студенттер үйімен, жылыжай құрылысымен, Зоология және Ботаника зертханаларымен, жеміс ағаштары және өсімдік түрлерімен танысып қайтты.  Балым Кожамжарова   Зоология пәнінен көкөніс дақылдарының зиянкестерінен практикалық сабақ білім көзі ретінде студенттерге жәндіктерді көру арқылы дағды қалыптастырып сабақ өткізді.