Басты бет / Медиа / Жаңалықтар / Ерболат Саурықов Ш.Есенов атындағы Каспий технологиялар және инжиниринг университетінде болды.

Үстіміздегі жылдың 1-2 қараша аралығында Халықаралық Тараз инновациялық институтының ректоры Ерболат Саурықов Ш.Есенов атындағы Каспий технологиялар және инжиниринг университетінде болды.
Іс-сапар барысында Ш.Есенов атындағы Каспий технологиялар және инжиниринг университетінің президенті Ахметов Берік Бақытжанұлымен кездесу өтті.
Кездесу барысында Халықаралық Тараз инновациялық институты және Ш.Есенов атындағы Каспий технологиялар және инжиниринг университеттері арасында білім беру мен ғылыми іс-қимыл саласындағы өзара тиімді ынтымақтастықты одан әрі нығайтып дамыту мақсатында екіжақты меморондумға қол қойылды.
Негізгі мақсат – екі оқу орнының арасындағы ішкі акдемиялық ұтқырлық бағдарламасы аясында тәжірибе алмасу, бірлескен ғылыми-зерттеу жұмыстарын жүргізу, танымал профессорлардың лекцияларын ұйымдастыру және т.б.