Басты бет / Медиа / Жаңалықтар / "Дәстүр мен ғұрып" жобасы аясында “Бауырсақ пати” атты жиын өтті.

"Дәстүр мен ғұрып" жобасы аясында “Бауырсақ пати” атты жиын өтті.

10.11.2021ж. күні сағат 15:00де Халықаралық Тараз инновациялық институтының "Студенттер үйінде" Педагогика факультеті "Жалпы Педагогика" кафедрасының аға оқытушысы Фатихова Н.А. және оқытушы Абаева А.К. ұйымдастыруымен Рухани жаңғыру  бағдарламасының "Дәстүр мен ғұрып" жобасы аясында “Бауырсақ пати” атты жиын өтті. Жиынға ХТИИ "Тәрбие және әлеуметтік жұмыстар жөніндегі проректор Гүлшат Қамбарбекқызы, "Тәрбие жұмыстары және саналы ұрпақ" бөлімінің басшысы Роза Назарқызы, "Имидждік жұмыс және қоғаммен байланыс" секторының жетекшісі Бахтияр Арманұлы және де студенттер қатысты. БОПӘ 18-1 тобының студенті Жұмаш Ә.Қ. мен МДОТ 18-1 тобының студенті Абишова А.С. дайындаған баяндамаларын оқып, қалған топ студенттері бауырсақ пісіруден "мастер -класс" көрсетіп,  жиынның соңында шағын мерекелік дастархан жайылды.