Басты бет / Медиа / Жаңалықтар / «Тұрақты болашақ үшін бірге жұмыс жасаймыз!»

«Тұрақты болашақ үшін бірге жұмыс жасаймыз!»

Әрбір жоғарғы оқу орнының өзінің бетке ұстар мақтанышы болады. Адам баласы әрбірінің өмірінде сүйіспеншілікпен және жүрек жылуымен еске алатын ұмытылмас кезеңдер бар. Ол студенттік кезеңде өткен тәтті шақ.
Өміріңдегі әдемі кезеңді еске алу және оқу орнының студент жастарымен байланыс орнату мақсатында «Студенттер мен бітірушілердің мансаптық өсу» секторының ұйымдастыруымен «Тұрақты болашақ үшін бірге жұмыс жасаймыз!» атты институт түлегі, қазіргі таңда жеке кәсіпкер «Make up Dariga» сұлулық студиясының директоры Бозжігітова Дариға Мұсағалиқызымен кездесу өтті.
Кездесу барысында институт базасы, оқу ғимараттарына шолу жасалып, әсірсе Студенттер үйінде орналасқан «Сұлулық салоны» таныстырылды. Студент қыздар қонағымызға: Бизнеске қалай келдіңіз? Бет күтімі? Студенттік шақтағы қызықты оқиға? Қандай сабақты оқу сіз үшін қиын болды? сынды сұрақтар қойып ашық әңгіме диалог құрды. Студенттер болашақта институтымыздың базасында орналасқан сұлулық салонында түрлі мастер-класттар өткізуді ұсынды. Бұл кездесу әрі қарай өз жалғасын табатын болады. Сіз, келесі кездесуге бізге қонаққа қай түлегіміздің келгенің қалайсыз?

“Студенттер мен бітірушілердің мансаптық өсу” секторының жетекшісі Н.Әбітаева