Басты бет / Медиа / Жаңалықтар / Балаға еркіндік сыйлай отырып, оқыта тәрбиелеу - білім көзі

Балаға еркіндік сыйлай отырып, оқыта тәрбиелеу - білім көзі

“Биология және ауылшаруашылық мамандықтар” кафедрасының тәжірибелі аға оқытушысы Қожамжарова Балым Сейдахметқызы
БСЭ-21-1 тобының студенттеріне “Зоология” пәнінен қыркүйек айынан бастап «ДЖИК СО» оқыту әдісімен білім беруде. Студенттер сабақ барысында өз ұстаздарын алмастыра алады. Көпшілік алдында сөз сөйлеу шеберлігі, сенімділік сауаттылық, пәнді жетік меңгеру, жауапкершілік дағдысы қалыптасады.

Балым Сейдахметқызы білім беретін оқытушы ғана емес, студенттерге еркіндік сыйлай отырып, қиналған сәтте қол ұшын беретін көмекші, қамқор, адамгершілік пен имандылыққа тәрбиелей отырып, сенімді дос бола да біледі.