Басты бет / Медиа / Жаңалықтар / Конференция

Конференция

2023 жылғы 3 наурызда АҚШ Елшілігінің Қазақстандағы өкілдігі университеттік әріптестік бағдарламасының гранттары бойынша онлайн-кездесу өткізді. Конференцияға келесі университеттердің өкілдері қатысты: Қазақ ұлттық аграрлық университеті (Алматы), Жетісу университеті (Талдықорған), Ш.Мұртаза атындағы Халықаралық Тараз Инновациялық институты (Тараз) және М. Х. Дулати атындағы Тараз өңірлік университеті (Тараз), Жұбанов университеті (Ақтөбе), М. Әуезова атындағы ОҚМУ (Шымкент). Бейнеконференция барысында халықаралық білім беру жөніндегі американдық кеңестің өкілі Мақсат Қошқарбаев аталмыш бағдарлама аясында бағдарлама гранттарының иегерлеріне қандай мақсаттар мен күтілетін нәтижелер беретіні түралы егжей-тегжей ақпарат берді. Бейнеконференцияға қатысушылар алдағы атқаратын іс-шаралар туралы талқылады, сондай-ақ АҚШ-тың Қазақстандағы елшілігінің өкіліне гранттық бағдарлама аясында сұрақтар қойылды. АҚШ-тың Астанадағы мәдениет мәселелері жөніндегі елшілігінің қызметкері-Amber Aura  өз сөзінде гранттық бағдарлама университеттер арасында білім алмасу үшін маңызды екенін атап көрсетті және осы бағдарламаның барлық қатысушыларына сәттілік тіледі.