Басты бет / Медиа / Жаңалықтар / ҚЫСҚЫ МЕКТЕП БЕСІНШІ КҮН

ҚЫСҚЫ МЕКТЕП БЕСІНШІ КҮН

Бүгін, 11.01.2023ж. Ш.Мұртаза атындағы Халықаралық Тараз Инновациялық Институты жас оқытушыларға арналған Қысқы мектеп «Жоғары мектептегі оқыту технологиялары» модулі бойынша бесінші күнді аяқтады.

«Табысты Startup: табысты Startup жобаларының құрылымы, рәсімделуі». «Оқу процесінде топтық динамиканы қалыптастыру мен қолдаудың негізгі аспектілері». «Көшбасшылық пен командалық жұмыс арасындағы байланыс». «Self-management білім берудің маңызды аспектілерінің бірі» тақырыптары аясында «Кәсіпкерлік орталығының» жетекшісі, с.ғ.к. С.О.Телеуова шеберлік сабақтарын жүргізді.

Оқытушылар жоғарыда аталған тақырыптар бойынша келесі түсініктерді меңгерді:
- startup ұғымы туралы;
- табысты Startup;
- жетістік аксиомасы;
- көшбасшылық және топпен жұмыс жасау;
- білім берудің маңызды аспектісі- Self-management.

Сонымен қатар, «Эмоционалды интеллект». «Сыни және шығармашылық ойлау» тақырыптары аясында «Стратегия, ғылым-инновация және халықаралық байланыстар» жөніндегі проректор, ф.ғ.д. Н.П.Буюклиев шеберлік сабақтарын жүргізді.

Оқытушылар жоғарыда аталған тақырыптар бойынша келесі түсініктерді меңгерді:
- эмоционалды интеллект;
- сыни ойлау;
- шығармашылық ойлау;
- адам бойындағы эмоцияға берілетін себептер;
- эмоцияға берілмеу жолдары;
- студенттер емтиханға дайындалу кезіндегі жіберетін қателіктер;
- күйзеліске берілмеу және жою;
- студенттерге тапсырмаларды орындату барысында жылдамдықты қалыптастыру жолдары;
- нақты шешімдер қабылдау.

«Жоғары мектептегі оқыту технологиялары» модуль аясындағы тақырыптар бойынша тренерлер оқытушылар ойларымен бөлісіп, сұрақ-жауап алмасты.

«Сапа, аккредиттеу және рейтинг» басқармасының басшысы Б.К. Жундибаева