Басты бет / Медиа / Жаңалықтар / Ветеринарлық медицина мамандары даярлануда

Ветеринарлық медицина мамандары даярлануда

Шерхан Мұртаза атындағы Халықаралық Тараз инновациялық институтында еңбек нарығына қажетті және жұмыс берушілердің ұсыныстары негізінде жасақталған қажетті білім беру бағдарламалары бойынша мамандар даярлануда. Солардың бірі 6В09102 - Ветеринарлық медицина (маман, оқу мерзімі 5 жыл) білім беру бағдарламасы даярлауда.

2022-2023 оқу жылында ашылған 6В09102 – «Ветеринариялық медицина» білім беру бағдарламасы аймақтың ауылшаруашылығы, оның ішінде мал шаруашылық жəне жануартекті шикізатқа жəне өсімдік текті өнімдерге ветеринарлық-медициналық сараптау жүргізу, мал ауруын емдеу және алдын алу бойынша көмек көрсету салаларындағы мамандарға деген қажеттілікті қамтамасыз етеді (ҰБТ шекті бал 60: таңдау пәні биология-химия).

Білім беру бағдарламасына білікті де тәжірибелі Профессор-оқытушылар құрамы дәріс өткізеді. Институтта студенттердің білім алуына толық жағдай жасалған: зертханалық кабинеттер, компьютерлік класстар, кітапханалар және соңғы үлгімен жабдықталған жатақханамен қамтамасыз етілген.