Басты бет / ҒЫЛЫМ / Конференциялар / факультеттер / ИСАКОВ ҒАЛИ ЖУМАБАЙУЛЫ

ИСАКОВ ҒАЛИ ЖУМАБАЙУЛЫ

"Экономика және басқару" кафедрасының меңгерушісі - Исаков Ғали Жұмабайұлы, экономика ғылымдарының кандидаты, Халықаралық Ақпараттандыру Академиясының корреспондент мүшесі, Өңірлік Менеджмент Академиясының қауымдастырылған профессоры.

Базалық білімі: В.И.Ленин атындағы ҚазПТИ. Мамандығы: "Пайдалы қазбалар кен орнын ашық тәсілмен игерудің технологиясы және кешенді механикаландыруы", 1984 ж., біліктілігі "тау-кен инженері". Жоғары оқу орнынан кейінгі білім: Мәскеу мемлекеттік тау-кен университеті, 1993 ж. мамандығы: 08.00.05 - "Экономика, халық шаруашылығын және оның салаларын басқаруды жоспарлау және ұйымдастыру". Ғылыми бағыты: Жамбыл облысының моноқалаларының орнықты әлеуметтік - экономикалық дамуы.